TBS Yazılım Çözümleri

Logo Netsis ERP ile Entegre Çalışan TBS İş Yazılımları, Android Cihazlar ile Farklı Alanlarda Mobil Çözümler Sunar.

TBS Yazılım Çözümleri

TBS iş yazılımları kendi içinde, işletmenizin ihtiyaçlarına yönelik modül seçenekleri ile, merkez Erp uygulamanıza “bilginin oluştuğu yerde kayıt altına alınması” esaslı çözümler sunmaktadır.

Bilgi akışını sağlarken aynı zamanda uygulamanın kullanılacağı sektör ve ortam açısından kendisine özgü özellikleri ile ciddi tecrübeleri işletmenize kazandırılması amaçlamıştır.

TBS yazılım çözüm kümesinin temelinde, farklı ölçekten işletmelerin malzeme, bilgi ve para akışını entegre yöneterek, Mobil ve internet teknolojileri ile birlikte müşterilerinize, doğru ürünü, doğru zamanda, doğru yerde ve doğru fiyata sunulması amacına hizmet etmenizi hedeflemiştir.

Logo Netsis ERP çözümleriyle entegre çalışan TBS yazılımları, Mobil Satış,  Depo Stok yönetimi, Raporlama ve Üretim Otomasyonu alanlarında çözümler içermektedir. Ürün/Hammadde alım sürecinden satışa kadar, müşteriye ulaşan değer zincirinin bütünleşik bir şekilde yönetiminde kilit rol oynar. Geniş çözüm kümesi sayesinde ihtiyaca uygun bütünleşik yönetim sistemine sahip TBS, işletmenizin maliyetlerini azaltırken verimliliklerini artırmalarını sağlamaktadır.

TBS iş yazılımları Neden Tercih Edilmeli

 • %100 yerli çözüm
 • Satış ve satış sonrası ekonomik çözüm
 • Kısa sürede uyarlama
 • Netsis (ERP) ile tam uyumlu çalışma
 • ERP de var olan tanımları anında kullanabilme / Kolay sistem yönetimi
 • İş ve ürün geliştirmede esnek çözüm
 • Taleplere duyarlı, hızlı cevap verme isteği ve yeteneğine sahip çözüm
 • Uyarlama Sonrası verimlilik garanti eden çözüm
 • Performanslı
 • Kolay kullanım, pratik
 • Esnek
 • Fonksiyonel

TBS YAZILIM ÇÖZÜMLERİ DEMO BİLGİLERİ

TBS ANDROID KULLANICI GİRİŞİ :

Android Cihazlarınızdan, Google Play Store üzerinden “TbsMobile” araması yaparak uygulamayı cihazınıza kurulumunu sağlayabilirsiniz.

Programı ilk kez çalıştırdığınız da gelen ekrandan  “DEMO” kullanımını aktif ettikten sonra,  “Profil Seçiminden” DEMO MOBETRA seçerek giriş yapabilirsiniz.

Demo Modu çalışma bilgilendirmesi :  Tbs Mobile uygulamasına demo modunda seçilip giriş yapılabilmesi için, internet bağlantısı (online) olması gerekecek şekilde ayarlandı, demo modunda programa her giriş yapılmak istendiğinde internet ağı olması gerekmektedir.

TBS Mobil Satış Modülleri, programa giriş yaptıktan sonra, alışıla gelen şekilde offline olarak çalışmaktadır.

Tbs Depo Otomasyonu Modülleri,  programa giriş yaptıktan sonra, alışıla gelen şekilde online (server’a network bağlantısı olmalı) çalışmaktadır.

 

TBS YÖNETİCİ KULLANICI GİRİŞİ :  www.websell.com.tr adresine giriniz.

Kulladı: YONETICI            şifre :1

Tbs yazılım sisteminde, sistem operatörü veya  yöneticisi konumundaki kullanıcıların kullanacağı kısımdır.  Onay /Aktarım / Rapor / Sistem Ayarları / Lisanslı Modüllerin Kullanımı işlemlerinin yönetildiği uygulama kısmıdır.

TBS MOBİL SATIŞ Özet Kullanım Bilgisi :

1-“Ana Ekran” açılır ve ilk girişte boş gelir.

2-“Ana ekran” ın üst barda yer alan “senkronizasyon ikonuna” basılır, “veri transferi” başlar ve bittiğinde, Cihazdaki “Geri” tuşu ile “Ana ekrana” dönüldüğünde; Parametrik olarak tanımlanmış Modüller ve Datalar gelmiş olmalıdır.

3-“Müşteriler” tıklanarak müşteri gelen müşteriler içinden arama veya kaydırma ile “Müşterinin üzerine tıklanarak seçim yapılır.

4-“Üç Nokta” tıklanarak, Seçilen müşteri ile ilgili yapılmak istenilen işlemler seçilebilir.(Bu kısım Demo da tüm lisansları içermektedir. Firmanıza yüklendiğinde Lisansını satın aldığınız modüller ile işlem yapabilirsiniz)

5-Örneğin “Müşteri Siparişi” menüsünde “Kalemler” Tabında stoklar görülür. Miktar ve Birim seçilerek Sipariş alınabildiği gibi, istenirse de stoğun üzerinde kısa basılı tutularak “Detay Sipariş ekranı” açılır ve ilgili bilgiler görülerek/girilerek ürün sepete eklenir.

6-“Toplamlar” tabına geçilerek sipariş kaydedilir. Aynı müşteriye ikinci bir sipariş alınmayacak ise “Cihazdaki Geri tuşu ile “Müşteri Siparişi” menüsünden çıkılarak Farklı bir Müşteri Seçilip işlemlere devam edilir veya “Cihazdaki Geri” tuşu ile ana ekrana dönüş sağlanıp kullanıma devam edilebilir.

7-Uygulama İçinde, Flexireport Klasörü altındaki örnek “DEMO” olarak sunulan Mobil Raporları inceleyebilirsiniz. (Tbs Flexireport lisansa tabidir.)

Flexireport Uygulaması; Anlık güncel değerlere göre, raporları göstermektedir Görsel yönleri olabilmekle birlikte daha çok sayısal verileri sunar ve genelde Değer, hedef, eğilim ve grafik gösterimden oluşan bir raporlama programıdır.

8-Uygulamadan Tamamen çıkmak için “Cihazdaki Geri tuşu” na birden fazla basılarak çıkış sağlanır

TBS B2B GİRİŞİ : www.websell.com.tr  adresine giriniz.

Kulladı: weboto                şifre: 1

Kulladı: webkitap            şifre: 1

Kulladı: webesnek          şifre: 1

TBS WEB KULLANICI GİRİŞİ : www.websell.com.tr adresine giriniz.

Kullanıcı Adı “WEBPLAS” Şifre “1”

**Tavsiye edilen Browser Chrome.