TBS Yazılım Çözümleri

Logo Netsis ERP ile Entegre Çalışan TBS İş Yazılımları, Web Browser ve Android Uygulama seçeneği ile Farklı Alanlarda Mobil Çözümler Sunar.

TBS Yazılım Çözümleri

TBS iş yazılımları kendi içinde, işletmenizin ihtiyaçlarına yönelik modül seçenekleri ile, merkez Erp uygulamanıza “bilginin oluştuğu yerde kayıt altına alınması” esaslı çözümler sunmaktadır.

Bilgi akışını sağlarken aynı zamanda uygulamanın kullanılacağı sektör ve ortam açısından kendisine özgü özellikleri ile ciddi tecrübeleri işletmenize kazandırılması amaçlamıştır.

TBS yazılım çözüm kümesinin temelinde, farklı ölçekten işletmelerin malzeme, bilgi ve para akışını entegre yöneterek, Mobil ve internet teknolojileri ile birlikte müşterilerinize, doğru ürünü, doğru zamanda, doğru yerde ve doğru fiyata sunulması amacına hizmet etmenizi hedeflemiştir.

Logo Netsis ERP çözümleriyle entegre çalışan TBS yazılımları, Mobil Satış,  Depo Stok yönetimi, Raporlama ve Üretim Otomasyonu alanlarında çözümler içermektedir. Ürün/Hammadde alım sürecinden satışa kadar, müşteriye ulaşan değer zincirinin bütünleşik bir şekilde yönetiminde kilit rol oynar. Geniş çözüm kümesi sayesinde ihtiyaca uygun bütünleşik yönetim sistemine sahip TBS, işletmenizin maliyetlerini azaltırken verimliliklerini artırmalarını sağlamaktadır.

TBS iş yazılımları Neden Tercih Edilmeli

 • %100 yerli çözüm
 • Satış ve satış sonrası ekonomik çözüm
 • Kısa sürede uyarlama
 • Netsis (ERP) ile tam uyumlu çalışma
 • ERP de var olan tanımları anında kullanabilme / Kolay sistem yönetimi
 • İş ve ürün geliştirmede esnek çözüm
 • Taleplere duyarlı, hızlı cevap verme isteği ve yeteneğine sahip çözüm
 • Uyarlama Sonrası verimlilik garanti eden çözüm
 • Performanslı
 • Kolay kullanım, pratik
 • Esnek
 • Fonksiyonel

TBS YAZILIM ÇÖZÜMLERİ DEMO BİLGİLERİ

TBS MOBILE ANDROID DEMO BİLGİLERİ :

Android Cihazlarınızdan, Google Play Store üzerinden ”TbsMobile” araması yaparak  uygulamayı cihazınıza kurulumunu sağlayınız.

Tbs Mobile Demo modunda online çalışacak şekilde ayarlandığı için, cihaz internete bağlı olması gerekir.
İlk girişte müşteri kurulumlarından farklı olarak, normalden fazla süre bekletecektir.

Programı ilk kez çalıştırdığınız da gelen giriş ekranından demo butonunu aktif edildiğinde, Kullanıcı Adı “DEMO” Şifre “1” olarak program kendisi bilgileri dolduracaktır.

Profil seçiminde “DEMO MOBETRA” seçilir ise;

Müşteriler İşlemler, Hazır Modül Raporlar, Özel Raporlar, Yönetici Aktarım, Edevlet Konnektör, Ödeme & Masraf gibi başlıca özelliklerini inceleyebileceğiniz.

Profil seçiminde “DEMO SIRUS” seçilir ise;

Depo Stok Barkod Otomasyonuna yönelik modül ve özellikleri inceleyebilirsiniz.

TBS WEB BROWSER DEMO BİLGİLERİ :

**Tbs uygulamasının kullanımında Tavsiye edilen Browser Chrome dur.

www.websell.com.tr  adresine giriniz.

Müşteriler İşlemler, Hazır Modül Raporlar, Özel Raporlar, Yönetici Aktarım, Edevlet Konnektör, Ödeme & Masraf gibi başlıca özelliklerini inceleyebileceğiniz demo kullanıcı bilgileri;

Kullanıcı Adı “DEMO1” Şifre “1”
Kullanıcı Adı “DEMO2” Şifre “1”


TBS WEB B2B DEMO BİLGİLERİ

www.websell.com.tr  adresine giriniz.

Bayi Sipariş, Sanal Pos Ödeme, Tüm Siparişler, Bekleyen Siparişler, Cari Ekstre, Özel Raporlar gibi başlıca özelliklerini inceleyebileceğiniz demo kullanıcı bilgileri;

B2B Kulladı: weboto şifre: 1
B2B Kulladı: webkitap şifre: 1
B2B Kulladı: webesnek şifre: 1


TBS WEB ADMIN GİRİŞİ

Tbs yazılım sisteminde, Süper Admin ve Admin (Sistem operatörü) konumundaki kullanıcılar, Lisanslı Modüllerinin, Ayar / Yetkilendirme / Kullanıcı tanımlamaları / Paremetre Ayarları gibi işlemlerin yönetildiği ekranları içermektedir.