Hakkımızda

Yönetim Kurulu Başkanımız’dan

1994 yılında Netsis ERP iş ortağı olarak hizmet vermeye başlamış, halen de “Logo Netsis ERP” Kurumsal İş Ortağı olarak çalışmalarına devam eden Tetra Mühendislik A.Ş müşteri ihtiyaçlarına Profesyonel çözümler sunmaktadır. Günümüzdeki bu zor rekabet şartlarında şirketler kendilerine katma değer sağlayacak çözümleri hedefleyerek, bilişimin sağladığı fayda ile de güçlerini daha da arttırmak istemektedir.

Bu amaç ile Tetra Mühendislik olarak geliştirdiğimiz ürünler ile, ERP yazılımlarındaki İş süreçlerini, sahadaki personelin de süreçlere katılımını sağlayarak, verilerin anlık ve daha doğru oluşturulması yönünde yazılım çözümleri üretmekteyiz. Sunulan bütün çözümlerin uzun vadeli, süreklilik gösteren ve yenilenen ürünler olmasına özen göstermekteyiz.

Tetra Mühendislik hedeflerini prensiplerine göre belirlemiş bir şirkettir.

  • Şirketimizin ticari ve ahlaki ana prensiplerine uygun şekilde,
  • Günümüzde sektörde fark edilen stratejik boşluğu doldurmak,
  • Öncülüğümüzde sektörel koşulları şekillendirmek, Kaliteyi arttırmak,
  • Çözümlerimiz ve hizmetlerimiz ile fark yaratarak memnuniyeti en üst seviyeye getirmek,
  • Müşterilerimize öncü olarak çeşitli proje ve hizmetlerle teknolojik yaşamlarına yön veren bir şirket olmak öncelikli hedefimizdir.

Siz değerli müşterilerimizin iş gereksinimlerine katma değer sağlayacak ve rekabet güçlerini artıracak konulardaki ihtiyaçlarınızı, yazılım çözümlerimiz ile bilişim sektöründeki devamlılığımızı sürdürmekteyiz. Ürün gruplarımız ve uygulamalarımızla, uçtan uca toplam çözüm sunma kültürüyle hareket etmekteyiz.

Verimli, başarılı, mutlu ve sağlıklı günler dileğiyle…

Yönetim Kurulu Başkanı Tetra Mühendislik